Magnesy na Zamówienie

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeśli interesują Cię urządzenia magnetyczne na zamówienie.

Zastanawiasz się, gdzie możesz znaleźć magnesy na zamówienie? Produkt, jakim jest magnes na zamówienie, to wbrew pozorom nie jest magnes na lodówkę, który różni się wyłącznie nadrukiem czy wytłaczaniem, a istotny element urządzeń magnetycznych produkowanych przez firmę Magnepol.

Magnesy na Zamówienie Bezpośrednio u Producenta

Magnesy na zamówienie to element urządzeń magnetycznych, które używane są zarówno w przemyśle, jak i na co dzień. Z tego powodu rozwiązanie, jakim jest pojedynczy magnes na zamówienie, jest nieopłacalne. Najczęściej nietypowe magnesy produkowane są w większej ilości lub wyłącznie jako element urządzeń magnetycznych.

Podstawowa zaleta urządzeń magnetycznych stworzonych z magnesów na zamówienie to dostosowanie do potrzeb klienta. Urządzenie, które powstaje, jest skonstruowane w taki sposób, aby efektywnie separować cząstki metali lub rozwiązywać inne problemy, na które odpowiedzią jest magnes na zamówienie. Co istotne, jest ono dopasowane doskonale rozmiarami i parametrami nie tylko do potrzeb klienta, ale także do miejsca, w którym ma być używane. Dzięki temu urządzenie jest łatwe w obsłudze w warunkach, w których będzie działać, a przy tym odporne na warunki temperaturowe i środowiskowe.

Jak Przygotowujemy Urządzenia Magnetyczne na Zamówienie?

W przypadku, gdy nie jesteś pewny, jaki magnes na zamówienie będzie odpowiedni do potrzebnego Ci urządzenia magnetycznego, nasi pracownicy pokierują Cię, dopytując o to, jakie ma być przeznaczenie sprzętu, jaki model będzie najlepszy, a także jakie wymiary będą efektywne. Jeżeli ktoś na przykład potrzebuje belki magnetycznej neodymowej, najczęściej wieszanej nad taśmociągiem, o innym wymiarze niż standardowym lub o innym mocowaniu, wyceniamy ją i produkujemy dopasowany produkt do przedstawionych wymagań.

Najczęściej nietypowe magnesy konieczne są do oczyszczania materiału z zanieczyszczeń stalowych w procesie produkcyjnym lub przetwórczym. Zdarza się, że wykorzystywane są one także do wyciągania zanieczyszczeń metalowych z miejsc o nietypowym kształcie lub jako magnetyczne części robota wykonującego proste zadania.

W praktyce każdy separator magnetyczny może posiadać inne parametry, takie jak moc magnesów, długość prętów magnesowych, odległość między poziomami wałków czy grubość osłon wałków. Ponadto często parametrem, który wyróżnia magnesy na zamówienie, jest ich wielkość, ponieważ każdy przedsiębiorca posiada linię technologiczną odpowiednio dopasowaną do swoich potrzeb, która często różni się wymiarami lub sposobem obsługi.

magnesy-zamowienie-fabryka

Jakie Magnesy Możemy Przygotować na Zamówienie?

Na zamówienie mogą zostać przygotowane praktycznie wszystkie urządzenia magnetyczne z naszej oferty, takie jak separatory, belki, filtry, płyty i wałki magnetyczne. Ich modyfikacja nie ogranicza się przy tym wyłącznie do modyfikowania standardowych wymiarów urządzeń magnetycznych na zamówienie. Dopasowane mogą zostać również elementy mocujące, a także zabezpieczenia chroniące urządzenia przed negatywnie oddziaływającymi na nie warunkami, w których będą musiały one pracować.

Od czego zależą koszty przygotowania urządzeń zawierających magnesy na zamówienie? Zależy ona przede wszystkim od stopnia skomplikowania urządzeń. W przypadku, gdy są one proste i schematyczne, tak jak np. belki magnetyczne, cena będzie najczęściej standardowa. W przypadku, gdy klient chce zamówić bardziej skomplikowane urządzenia, takie jak separatory magnetyczne, cena może wzrosnąć.

Zamów Magnesy na Zamówienie w Magnepol!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeśli interesują Cię jakiekolwiek urządzenia magnetyczne na zamówienie. Nie wiesz, jaki separator magnetyczny nada się do filtrowania Twojego produktu? Zgłoś się do nas! Zespół naszych ekspertów kocha wyzwania i nie spocznie do momentu, kiedy znajdzie rozwiązania na wszystkie Twoje wątpliwości i problemy w zakresie wyboru magnesów na zamówienie.

Call Now Button