O firmie

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, to jesteś we właściwym miejscu.
Zobacz, co powoduje, że nasza firma jest wyjątkowa i warto nam zaufać!

Co robimy?

Wytwarzaniem separatorów magnetycznych i urządzeń magnetycznych z powodzeniem zajmujemy się od 1998 roku. Nasze wyroby doceniło wiele firm zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Część naszego biznesu to również sklep z magnesami.
Specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemu w oddzielaniu żelaza od surowców sypkich oraz lejnych w wielu gałęziach przemysłu, a także w produkcji nietypowych urządzeń i części magnetycznych dla bardzo szerokiej gamy odbiorców (od urządzeń dla lotnisk czy teatrów, przez magnetyczne części do robotów przemysłowych po narzędzia dla nurków, czy branży recyklingu).
Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z ośrodkami badawczymi, uczelniami i przede wszystkim naszymi Klientami pozwala nam na oferowanie rozwiązań dopracowanych technologicznie i praktycznych w użytkowaniu.

Dlaczego my?

Jakość i zaufanie

Jedną z naszych głównych wartości jest budowanie zaufania do naszej firmy poprzez oferowanie najlepszych produktów i usług odpowiadających oczekiwaniom i preferencjom konsumentów. Dokładamy wszelkich starań, aby klient był w 100% zadowolony z końcowego produktu.

Elastyczne podejście

Nawiązując z nami kontakt, można być pewnym pełnego profesjonalizmu i zaangażowania. Do każdego zamówienia pochodzimy indywidualnie. Nasi inżynierowie to pasjonaci konstruowania i mechaniki i nie obawiają się wyzwań.

Zadowolony Pracownik = Zadowolony Klient

Wychodzimy z założenia, że sukces firmy to jej pracownicy. Uważamy, że fachowi, zmotywowani i pozytywnie nastawieni pracownicy są kluczem do rozwoju firmy, a ich podejście przełoży się na zadowolenie klientów.
separator-magnetyczny-maszyna

Zdajemy sobie sprawę, że stoisz przed trudnym wyborem odpowiedniej metody separacji zanieczyszczeń metalowych z produkowanych lub przetwarzanych surowców, czy też finalnych produktów.

Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno jeśli oczekujesz doboru odpowiednich urządzeń do już funkcjonującego zakładu, jak i zaprojektowania od podstaw linii separującej.

O różnych metodach separacji metali możesz dowiedzieć się więcej tutaj lub bezpośrednio kontaktując się z naszym ekspertem.

Niezależnie od tego, czy w procesie produkcyjnym separacja magnetyczna jest niezbędna i szukasz solidnych urządzeń za rozsądne pieniądze, czy też wymagania takie stawia firma dokonująca audytu, postaramy się w jak najstaranniejszy sposób przeprowadzić Cię przez ten proces.

W naszej ofercie znajdziesz gamę standardowych narzędzi opartych na magnesach stałych, takich jak magnetyczne chwytaki, wycieraczki, szczotki, wałki czy przyrządy laboratoryjne odpowiadających na powtarzające się zapotrzebowanie. Niejednokrotnie jednak w naszej historii spotykaliśmy się z sytuacją, kiedy nasi klienci potrzebowali na tyle nietypowego rozwiązania, urządzenia czy części, że tworzyliśmy je dla nich indywidualnie. Wbrew stereotypom nietypowe rozwiązanie nie musi być wcale bardzo kosztowne.

Przekonaj się o tym sam, sprawdzając naszą regularną ofertę narzędzi magnetycznych lub skontaktuj się z naszym ekspertem.

narzedzia-i-czesci-magnetyczne

Zapraszamy do zostawienia kontaktu!

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty i realizacji, nasz ekspert skontaktuje się z Państwem w ciągu jednego dnia roboczego i postara się wyjaśnić wszelkie zagadnienia.

  Zostaw swój numer telefonu i oddzwonimy do Ciebie.

  Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

  about2-img-11

  Nasze biuro

  ul. Warszawska 843
  05-083 Borzęcin Duży
  about2-img-12

  Zadzwoń do nas

  508 609 873
  about2-img-13

  Napisz do nas

  biuro@magnepol.pl
  Call Now Button