O naszej firmie

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, to jesteś we właściwym miejscu.

Zobacz co powoduje, że nasza firma jest tak wyjątkowa i warto nam zaufać!

Jakość - Bezpieczeństwo - Niezawodność Produktu

Nasza firma oferuje niezawodne i najlepsze produkty na europejskim rynku! Nasze produkty to nie są zabawki dla dzieci, dlatego też zwracamy szczególną uwagę na ich odpowiednie oznaczenia oraz bezpieczny transport.

Wsłuchujemy się w potrzeby klientów

Jedną z naszych głównych wartości jest budowanie zaufania poprzez oferowanie produktów i usług odpowiadających oczekiwaniom i preferencjom konsumentów. Dokładamy wszelkich starań, aby klient był w 100% zadowolony z końcowego produktu.

Zadowolony Pracownik
=
Zadowolony Klient

Wychodzimy z założenia, że sukces firmy to jej pracownicy. Uważamy, że zmotywowani i pozytywnie nastawieni pracownicy są kluczem do rozwoju firmy, a ich praca przełoży się na zadowolenie klientów.

Witaj, z tej strony Krzysztof Bartczak

Jestem głównym CEO firmy MAGNEPOL z siedzibą w Warszawie.
Od 1998 roku zajmujemy się wytwarzaniem komponentów dla przemysłu, w tym separatorów magnetycznych, które zostały docenione przez międzynarodowe korporacje oraz krajowe firmy.
Nawiązując z nami współpracę możesz być pewnym pełnego profesjonalizmu oraz zaangażowania.
Wierzę, że nasze produkty zaspokoją Twoje oczekiwania i będziesz w 100% zadowolony!

W czym się specjalizujemy?

Działając pod szyldem firmy MAGNEPOL specjalizujemy się w produkcji urządzeń do separacji magnetycznej. 

W szczególności separatorów magnetycznych budowanych na bazie magnesów trwałych. 

Dostosowujemy ofertę specjalnie do zapotrzebowań Klienta!

Separatory magnetyczne stosowane do oczyszczania materiałów takich jak cukier, zboża, mąka, granulaty z tworzyw sztucznych lub farb proszkowych z wtrąceń żelaznych transportowanych grawitacyjnie lub na przenośnikach taśmowych.

Znajdziesz tutaj:
Ruszty magnetyczne, SM Bębnowe, SM Stożkowe, SM Szufladowe, Wałki magnetyczne, Belki magnetyczne, SM Płytowe, SM Progowe, Rolki magnetyczne, SM Przepływowe.

Separatory magnetyczne o wysokiej indukcji do filtracji płynów o różnej gęstości zarówno w przemyśle spożywczym, jak również cieczy chłodzących ze szlifierek, obrabiarek przemysłowych, z których odzyskujemy cząstki żelazne.

Znajdziesz tutaj:
Filtry magnetyczne.

Uchwyty i chwytaki magnetyczne stosowane jako zaczepy, elementy mocowań, magnesy do wyławiania metalowych elementów, a także wersje z rączką do sprawdzania metali kolorowych w punktach skupu złomu lub jako testery w laboratoriach.

Znajdziesz tutaj:
Magnesy z uchem, Magnesy kwasoodporne, Szczotki magnetyczne, Wycieraczki magnetyczne, Wałki magnetyczne z rączką, Magnesy ręczne.

Sprawimy, że będziesz zadowolony

Zdajemy sobie sprawę, że stoisz przed trudnym wyborem odpowiedniej metody separacji zanieczyszczeń metalowych z produkowanych, przetwarzanych surowców, czy też finalnych produktów. 

Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Zarówno jeśli oczekujesz doboru odpowiednich urządzeń, czy zaprojektowania od podstaw linii separującej jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 Zatem niezależnie od tego, czy w procesie produkcyjnym separacja magnetyczna jest niezbędna i szukasz solidnych urządzeń za rozsądne pieniądze, czy też wymagania takie stawia firma dokonująca audytu, postaramy się w jak najstaranniejszy sposób przeprowadzić Cię przez ten proces.

NASZE OSTATNIE REALIZACJE

Garść dodatkowych informacji

Metalowe komponenty dla przemysłu, gazownictwa, budownictwa

Separatory magnetyczne stosowane są w zakresie oczyszczania, segregacji, recyklingu i przetwarzania. Służą do oddzielania elementów metalowych (żelaznych) od materiałów sypkich oraz płynnych (lejnych). Budowane są na bazie magnesów neodymowych lub ferrytowych.

Rekuperatory magnetyczne

Wykonywane dla przemysłu górniczego, hutniczego, gdzie występują duże ilości cieczy ciężkich z zawartością ferromagnetycznych zanieczyszczeń (głównie Fe). Tworzone również na bazie magnesów neodymowych lub ferrytowych. Są to zwarte urządzenia, gotowe do zainstalowania. Charakteryzują się bardzo wysokim współczynnikiem skuteczności.

Zabezpieczenie przed trwałym zniszczeniem

Nasze urządzenia zabezpieczają przed trwałym zniszczeniem maszyn technologicznych takich jak: kruszarki, młyny, prasy, przesiewacze i z powodzeniem zastępują systemy elektromagnetyczne nie wymagając przy tym zasilania.

Rozwój i współpraca

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z ośrodkami badawczymi i uczelniami pozwoliła na oferowanie rozwiązań dopracowanych technologicznie.

REKOMENDACJE

John Doe

Director

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.”

Jane Doe

CEO

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.”

John Doe

Marketing

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.”